Co jsou baterie eneloop?

Poznejte rozdíly mezi baterií eneloop a běžnými bateriemi


Proč jsme se rozhodli vyvinout baterii eneloop


Změnit budoucnost životního prostředí změnou baterií, které používáte. Kolik baterií použijeme a vyhodíme každý rok... Co můžeme udělat, abychom chránili životní prostředí... Jaká je ideální ekologická baterie budoucnosti... Odpovědí společnosti Panasonic je baterie eneloop.

 - Pro udržitelný životní styl
eneloop je dobíjecí baterie, která umožňuje zákazníkům změnit jejich dosavadní životní styl. Baterie eneloop, při jejímž vývoji jsme se maximálně zaměřili na udržitelnost a ochranu životního prostředí, ztělesňuje principy recyklace a opakovaného využívání na cestě ke společnosti čisté energie. ího prostředí, ztělesňuje principy recyklace a opakovaného využívání na cestě ke společnosti čisté energie. 
 - Ekonomické výhody
I když jsou počáteční náklady na baterie eneloop vysoké, investice se vám vrátí už za několik dobíjecích cyklů a další používání vám v dlouhodobém horizontu přinese výrazné úspory. Baterie eneloop lze dobíjet až 2100krát.

 - Šetrné k životnímu prostředí
Odhaduje se, že za loňský rok se na celém světě vyhodilo přes 40 miliard suchých článků. Dobíjecí baterie eneloop jsou nositeli obnovitelné energie a mají životnost až 2100* dobíjecích cyklů!

 - Baterie připravená k okamžitému použití s nízkým samovolným vybíjením
Baterie eneloop se dodávají přednabité a jsou připravené k okamžitému použití. Před použitím je nemusíte vůbec dobíjet. Zatímco všechny ostatní dobíjecí baterie se během času samovolně vybíjejí, naše baterie si díky technologii eneloop společnosti PANASONIC dokáží uchovat 70 % své hodnoty nabití po dobu až deset let.

 - Baterie s vysokým výkonem
Jednou z hlavních charakteristik baterií eneloop je vyšší hladina napětí. Řada zařízení se vypne nebo začne indikovat nízký stav nabití baterie, už když napětí poklesne pod 1,1 V. Tradiční niklmetalhydridové (Ni-MH) dobíjecí baterie ztrácejí své napětí průběžně a velmi brzy se dostávají pod tuto kritickou úroveň. Baterie eneloop naopak dokáže udržet napětí nad úrovní 1,1 V velmi dlouhou dobu.

 - Baterie vhodná pro nízké teploty
Baterie eneloop má výbornou výkonnost při teplotě 0 °C a lze ji používat i při teplotách až do -20 °C. I při nízkých teplotách až -20 °C má velmi nízkou tendenci k samovolnému vybíjení, byť provozní doba bude kratší než při pokojové teplotě.

Pro udržitelný životní styl
Ekonomické výhody
Šetrné k životnímu prostředí
Baterie připravená k okamžitému použití s nízkým samovolným vybíjením
Baterie s vysokým výkonem
Baterie vhodná pro nízké teploty